دلی‌شین سال ۱۳۹۰ با یک کارگاه کوچک تولید شیرینی و با حداقل امکانات شروع به کار کرد. تلاش ما در کارگاه، تولید انواع کیک و شیرینی با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت بود. برای همین تمام تلاشمون رو بکار بردیم تا مواد اولیه رو با بهترین کیفیت  و البته قیمت از مبدا اون خریداری کنیم بلکه بتونیم قیمت تمام شده محصول رو کاهش بدیم. تلاش ما نتیجه داد و بسیاری از مواد اولیه مورد نیازمون رو تونستیم بصورت دسته اول بدست بیاریم.

حالا که مواد اولیه رو داشتیم شروع به تولید کردیم. خیلی از شیرینی‌ها رو بلد بودیم ولی دلمون می‌خواست بهترین روش رو بکار ببریم تا محصول‌مون از هر نظر عالی باشه. برای همین در مرحله دوم شروع کردیم به بررسی انواع رسپی‌ها. با خیلی از اساتید فن صحبت کردیم و مشورت گرفتیم. حتی ازشون خواستیم که به کارگاه کوچک‌مون بیان و عملا با هدایت اونها تولید کنیم.

حالا دیگه فکر می‌کردیم بهترینیم. اما هنوز یک مشکل دیگه وجود داشت. پیدا کردن مشتری.

مشتری‌هامون محلی بودند و این برای هدفی که داشتیم خیلی کم بود. این بار به سراغ روش‌های مختلف بازاریابی رفتیم و انواع روش‌های بازاریابی رو بکار بردیم و در نهایت هم موفق شدیم. ولی این تازه آغاز ماجرا بود.

درست در شرایطی که آماده شده بودیم تا برای نوروز ۹۸ یک کمپین درست و حسابی راه بندازیم سر و کله کرونا پیدا شد و تمام زحمات ما به باد رفت. خیلی از کسب و کارها اون زمان ضربه خوردند و این کارگاه کوچک داستان ما هم مستثنی نبود. به هر حال اون دوران سخت سپری شد ولی نمی‌دونستیم که اتفاقی بسیار وحشتناک‌تر در انتظارمونه.

در شرایطی که می‌رفت تا همه چی به روال عادی خودش برگرده قیمت‌ها شروع کرد به بالا رفتن. اونقدر این تورم شدید شد که واقعا نمی‌دونستیم چطور میتونیم از پس این بحران هم بربیاییم.

آن دوران گذشت. سختی‌ها ما رو از پا در نیاورد برعکس قوی‌ترمون کرد و امروز همه اون تجربه‌ها و آموخته‌هامون رو در دلی‌شین بکار گرفتیم تا شاید بتونیم برای تو و همه هم‌طنامون مفید باشیم. دلی‌شین متولد شد تا بتونیم به تویی که دوست داری شیرینی‌پزی رو یاد بگیری با بهترین دستور پخت‌های که خودمون استفاده کردیم کمک کنیم.

در دلی‌شین بهت کمک می‌کنیم تا اگه کارگاهی داری حتی یک کارگاه کوچک خونگی بتونی مشتری‌های بیشتری پیدا کنی و در این شرایط درآمد مناسب‌تری داشته باشی.

ما در دلی‌شین میخواهیم تا همه شیرینی‌های سنتی شهرهای مختلف ایران رو از خواستگاهش به دست همه علاقمندان در سراسر جهان برسونیم تا علاوه بر کمک به تولیدکننده شاید قدم کوچکی در معرفی ایران عزیزمون هم داشته باشیم

تلاش ما در دلی‌شین اینه که کیکی که برای تولد عزیزت یا عروسی و نامزدی میخوای عینا با همون طرح دلخواهت بتونی درست کنی و رویات به حقیقت بپیونده.

و همه این‌ها یعنی برشی از لذت زندگی

همیشه در کنارتیم

به بالای صفحه بردن